"Континіум" у сирному дербі здолав "Білозгар"

В останній день фінального розіграшу суперлігових 5-8 місць, який приймала ОДЮСШ, зустрічалися представниці Рівного й Чернігова та Луцька і Вінниці.

 

Лучанки достроково здобули 5 місце, тому побоювання місцевих глядачів мотивувалися хіба що розслабленістю тріумфаторок. Але, до честі підопічних Богуслава Галицького, вони таки закінчили цей сезон на позитиві.

 

 

На щастя, переживання поціновувачів жіночого волейболу Луцька стосувалися лише першої партії. Її вдалося виграти гостям зі столиці Східного Поділля. Однак надалі  «Волинь» доволі впевнено обіграла «Білозгар». Тож можна спокійно жартувати, що одна команда, в якої спонсор має стосунок до виробництва сиру, обіграла іншу, в якої генеральний партнер - також із молочної галузі)).

 

У матчі ж за сьоме місце «Регіна» без зайвого клопоту здолала «Педуніверситет».

 

Таким чином, у порівнянні з регулярним чемпіонатом вінницька команда помінялася місцями з рівненською і посіла шосте місце у підсумковій класифікації чемпіонату України-2014/15.

 

 

«Континіум-Волинь-Університет» - «Білозгар-Медуніверситет» - 3:1 (22:25, 25:19, 25:15, 25:10)

«Волинь»: Житовоз (к), Тищенко, Скрипник, Яцків, Молодцова, Степанюк; Карасьова (л). Тренер – Богуслав Галицький.

«Білозгар»: Малярчук, Переста, Алішина, Якушева (к), Леженкіна, Яковчук; Ластовняк (л), Соболь, Малишева, Коваль. Тренер – Юлія Якушева.

Судді: С.Гулька (Тернопіль), А.Ковальчук (Луцьк).

Тривалість матчу: 89 хв. (24+25+22+18).

17 квітня. Луцьк. СК ОДЮСШ. 650 глядачів.

 

«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Педуніверситет-ШВСМ» - 3:0 (25:15, 25:16, 25:22)

«Регіна»: Савочкіна, Бєлова, Пономаренко, Грицуняк (к), Скорохід, Лозінська; Вікторчук (л), Кара (л), Овезгельдієва, Михальчук. Тренер – Валерій Пархоменко.

«Педуніверситет»: О.Жула, Ткаченко, Г.Жула, Шара (к), Кравчук, Українець; Задніпровська (л), Коленко, Качан. Тренер – Володимир Жула.

Судді: А.Ковальчук (Луцьк), С.Гулька (Тернопіль).

Тривалість матчу: 58 хв. (17+20+21).

17 квітня. Луцьк. СК ОДЮСШ. 400 глядачів.

 

Фото: Микола Мартинюк

Схожі матеріали

07 березня 2018, 08:24
У Горохові відбулися обласні змагання серед студентів аграрних ВНЗ І-ІІ рівня акредитації з волейболу та гирьового спорту за програмою...
24 листопада 2014, 12:26
У неділю, 23 листопада, в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі було проведено ігри першого туру відкритого Чемпіонату міста...
20 листопада 2015, 08:03
Тільки найзапекліший оптиміст клято вірив у перемогу "Волині" над "Хіміком". Нині маємо такі реалії, що об"єктивно молодий колектив...