Луцьк відіграв перший тур Аматорської ліги України

"ВолиньSport" уже писав про те, що впродовж п"ятниці-неділі Луцьк приймав першість Аматорської ліги України з волейболу серед чоловіків. Нашу область у цих змаганням представляє луцький "Олюртранс". На жаль, у перший день господарям не змогли допомогли навіть рідні стіни. Команда Ігоря Рясика домоглася гідно протистояти лише у другій партії зустрічі з волейбольним клубом «Екодім» (м.Вінниця). В підсумку стартова поразка з рахунком 1:3.

 

Другий день став ще більш видовищним. Львівська «Булава-Спартак», незважаючи на поразку у перший день, вийшла з бойовим настроєм на другу гру з вінницьким «Екодімом», і без особливих зусиль перемогла з рахунком 3:0. Наступні два поєдинки стали справжньою окрасою дня, з насолодою та інтригою для глядачів. Вони побачили боротьбу за кожне очко, красиві комбінації у нападі і на блоці, силові подачі і «підняття», здавалося б, безнадійних м’ячів.

 

Команда з міста Хотина після двох виграних партій з командою «ХАЕС-НАЕК» з міста Нетішина заспокоїлася, і в наступних двох програла. І лише вдало, без помилок, провівши другу половину останньої п’ятої партії, раділа перемозі в матчі з рахунком 3:2.

    

Другу гру луцький «Олюртранс» проти галицького «Володару» проводив у ролі наздоганяючого. Івано-франківська команда перемогла у першій партії. Друга стала переможною для лучан. У третій – знову беруть гору франківчани. Проте здаватися лучани в цей день не збиралися. Збільшивши оберти, вони перемагають у четвертій і заключній п’ятій, а в підсумку і в матчі в цілому з рахунком 3:2.

     

 

Заключний день чемпіонату був теж цікавим і відзначився гарними поєдинками. Його можна назвати щасливим для невдах другого ігрового дня. Так виснажений двома попередніми переможними поєдинками, Нетішинський «ХАЕС-НАЕК» не зміг протистояти вінницькому «Екодому» і програв з рахунком 0:3.

     

 

Львівська «Булава-Спартак», яка також програла свої попередні матчі, вийшла на гру з бойовим настроєм проти команди «Володар» з міста Галич і здобула суху перемогу у трьох партіях.

     

Найбільш видовищною, найцікавішою і найдовшою знову стала гра за участю господарів, луцького «Олюртранса» і волейбольного клубу «Данківці» з міста Хотина. Лише у першій партії олюртрансівці проявили характер і святкували перемогу. Наступні три партії пройшли під диктовку чернівецької команди, яка підряд тричі перемогла і святкувала перемогу в грі з рахунком 3:1.

     

Другий тур Чемпіонату аматорської ліги України з волейболу серед чоловічих команд відбудеться 18 – 22 лютого 2015 року. Команди груп «А» і «В» прийматиме місто Вінниця, а команди групи «Б», серед яких «Олюртранс» Луцьк, гратимуть у місті Нетішин Хмельницької області.

За матеріалами: Луцька міська рада (http://www.lutskrada.gov.ua)

Схожі матеріали

02 грудня 2015, 15:26
Луцька волейбольна команда «Континіум-Волинь-Університет» відмовляється їхати в Сєвєродонецьк, аби зіграти регулярні матчі шостого...
11 лютого 2019, 10:44
9 лютого в спортивному залі обласної дитячо-юнацької спортивної школи (вул. Шевченка, 3) відбувся VIII міжнародний турнір з волейболу...
08 лютого 2017, 09:34
Ось і підбито підсумки першого в історії вітчизняного волейболу конкурсу краси. За титул най-най-най на фінальній стадії змагалися три...