«Волинь» та «Орбіта» влаштували гойдалки – 1:1

Протистояння волейбольного Луцька й Запоріжжя завжди було одним із центральних в новітній жіночій Суперлізі України. І нехай в останні роки рівень вітчизняного чемпіонату відчутно знизився, матчі «Волині» з «Орбітою» завжди притягували.

 

 

Перед спареними іграми останнього туру регулярки у Луцьку в суперників були полярні завдання. «Волинь-Університет-ОДЮСШ» достроково посіла друге місце, а «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» задля третього місця перед фіналом чотирьох змушена була вигравати дві зустрічі і не зважати на результати «Галичанки».

 

І в першій дуелі Запоріжжя надзвичайно впевнено переграло господарок. У кожному моменті вони були швидші та кмітливіші. Заради справедливості відзначимо, що й удача явно посміхалася гостям у кількох подачах та спірних моментах. Зрештою, лучанки зачепитися не змогли.

 

Закралася якась боязнь - чи не зарано розслабилися волинянки. Проте суботній двобій розставив все на свої місця. Тут уже «Волинь» буквально знищила «Орбіту». Лише друга партія була виключенням. А так – надзвичайно впевнена перемога і повернення надій на фінал чотирьох.

 

 

ВОЛИНЬ-УНІВЕРСИТЕТ-ОДЮСШ – ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ – 0:3

                   (17:25, 19:25, 11:25)

«Волинь-Університет-ОДЮСШ»: Ужва, Скрипник, Собчук, Осачук, Рудик (к), Даньчак; Карасьова (л), Шевеля, Тищенко, Афанасьєва.

Тренер – Богуслав ГАЛИЦЬКИЙ.

«Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ»: Леженкіна, Козиряцька-Середа (к), Пасс, Савченко, Лохманчук, Пугач; Ніколайчук (л), Кутнякова, Дударенко, Попель.

Тренер – Володимир БУЗАЄВ.

 

 

ВОЛИНЬ-УНІВЕРСИТЕТ-ОДЮСШ – ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ – 3:1

                   (25:18, 19:25, 25:11, 25:15)

«Волинь-Університет-ОДЮСШ»: Ужва, Скрипник, Собчук, Осачук, Рудик (к), Даньчак; Карасьова (л), Шевеля, Тищенко.

Тренер – Богуслав ГАЛИЦЬКИЙ.

«Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ»: Леженкіна, Козиряцька-Середа (к), Пасс, Савченко, Лохманчук, Пугач; Ніколайчук (л), Кутнякова, Попель, Лапікова.

Тренер – Володимир БУЗАЄВ.

Схожі матеріали

01 грудня 2014, 08:53
Перший тур Вищої аматорської ліги з волейболу серед чоловіків розпочався у п’ятницю, 28 листопада, в обласному цетрі Волинської...
30 серпня 2018, 19:25
Волейбольному клубу «Освіта» не вистачає фінансування.   Про це йшлося 30 серпня під засідання постійної комісії з питань освіти,...
16 січня 2016, 16:39
Ось уже впродовж двох років луцький ВК "Континіум-Волинь-Університет" все ніяк не міг обіграти тернопільську  "Галичанку-ТНЕУ-...