Волинянки припинили виступи в Кубку України

На жаль, луцька команда не зуміла пробитися далі в цьогорічному розіграші Кубка України.

ФВУ поділила відбірний етап на дві групи, які розігрували чотири путівки. Ігри проходили в Запоріжжі та Южному.

«Континіум-Волинь-Університет» виступав в Одеській області, де зійшовся з тернопільською «Галичанкою», чернігівським «Педуніверситетом-ШВСМ» та місцевим «Хіміком».

 

 

 

Лучанки поступилися тернополянкам, але здолали чернігівчанок із дзеркальними рахунками 0:3 та 3:0. Проте "Хіміку" програли з таким же сухим підсумком - 3:0 (25:9, 25:15, 25: 8). 

 

Після відбору головний тренер волинянок  Богуслав Галицький клубній прес-службі "Хіміка" поділився враженнями від турніру:

 

- Команда зіграла набагато гірше, ніж на передсезонних турнірах в Тернополі та Гродно. Взагалі не зіграли Ужва, Осачук, яка, наприклад, яскраво виглядала в Тернополі.

Що стосується результату, то ми були повинні перемогти Чернігів, і ми це зробили. Ставити задачі перемогти «Хімік» та «Галичанку» - це несерйозно. Ці команди укомплектовані, у мене ж – діти на майданчику. Розпочинаємо все спочатку.

 

 

- З чим пов’язуєте невдалу гру команди?

- З тягарем відповідальності офіційних матчів, який тиснув на гравців, а також великий зал, який прибив моїх волейболісток так, що вони не могли отямитися. Загубилися одним словом в цьому залі. Та й помилок своїх було дуже багато. Я дивився статистику матчу з «Галичанку», то ми, наприклад, в атаці набрали однакову кількість очок – по 31-му, проте ми зіпсували 18 ударів, а суперник – тільки десять. В атаках з нестандартних положень тернопільська показала 45%, ми – 24%. Ось, над чим треба працювати. Я їм так і кричав: «Атакуйте, з будь-якого положення атакуйте, інакше не навчитесь». Це раз.

 

Друге. Треба серйозно попрацювати над прийомом. Найголовніше, що тактично не вміють грати, тобто не вміють переміщатися по майданчику. Цьому, звісно треба вчитися. Матеріал є. Є, кого вчити. На наступний рік нам вже буде легше грати, а роки за два будемо вже на щось претендувати. А ось цей сезон буде дуже важким. Кожна гра – чи з «Хіміком, чи з «Педуніверситетом». Дуже важко. Тому що заставити волейболісток правильно працювати тактично і технічно правильно виконувати всі елементи саме в офіційних іграх, де є висока турнірна відповідальність, малодосвідченим гравцям дуже складно. Більш-менш обіграні Яцків, Ужва, Карасьова, Скрипник, але вона вперше в діагональ встала, решта - вперше грають на такому рівні.

 

Але ще раз скажу: «Хто не падав, той не підіймався». Є відмінна перспектива. Це покоління за фізичними даними перевершує попереднє. Якщо Осачук зніматиметься в максимальному стрибку, ії ніхто не закриє. Але всьому свій час. Найголовніше буде реалістом та оптимістом і прагнути до високих цілей. Зараз наша ціль зробити таку команду, щоб «Хіміку» не було соромно з нами грати.

Прес-служба ФВУ за матеріалами офіційного сайту ВК «Хімік»

 

 

Схожі матеріали

07 вересня 2017, 15:41
Закінчився період заявок турніру з волейболу "Арена Кап".  У підсумку на старт замагань вийдуть 5 колективів.     Серед тих, хто...
07 березня 2018, 08:24
У Горохові відбулися обласні змагання серед студентів аграрних ВНЗ І-ІІ рівня акредитації з волейболу та гирьового спорту за програмою...
01 вересня 2018, 17:36
Наприкінці серпня луцька волейбольна команда «Волинь» брала участь у Всеукраїнському турнірі серед жіночих команд, що пройшов у "...