БК «Старий Луцьк» долучився до відкриття спортивного майданчика

Представники «Старого Луцька» взяли участь у відкритті мультифункціонального спортивного майданчика. Дійство відбулося 16-го липня у Луцьку на вулиці Глушець.

 

Як і годиться, на такому дійстві були присутні представники міської влади, однак цього разу «владці» замість ділових костюмів одягнули спортивну форму. Аби випробувати майданчик, організували товариський матч з баскетболу 3х3. Команді БК «Старий Луцьк» у складі Петра Глушка, Максима Дейни, Володимира Коцька та Іллі Бедлінського протистояла команда Луцької міської ради, йдеться на сайті баскетбольного клубу "Старий Луцьк".

 

Команду Луцькради представляли перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник міського голови Костянтин Петрочук, радник міського голови Ігор Поліщук, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Володимир Захожий. Посадовців міськради підсилив форвард «Старого Луцька» Дмитро Швагринський.

 

 

Вболівальникам дуже сподобався такий варіант спортивного «івенту», адже перші особи міста вкотре продемонстрували свою сучасність та відкритість. Окрім баскетболу, на глядачів чекали показові ігри з волейболу та бадмінтону.

 

«Два роки тому на цьому місці були хащі, смітник, залишки старого асфальту. Я хочу подякувати тим, хто долучився до облаштування спортивного майданчику та хочу побажати, щоб тут завжди вирував рух, відбувалися спортивні події, щоб він був зайнятий з ранку до вечора та користувався популярністю у лучан, щоб тут покращували свої професійні навички», – розповів радник міського голови Ігор Поліщук.

 

Позитивно оцінили дійство і представники нашого клубу. «Дуже приємно, що з’являються нові спортивні майданчики. Працівники міської влади організували дуже оригінальне відкриття. Я ще такого не зустрічав, щоб заступники мера грали у баскетбол з професійними гравцями», – розповів віцепрезидент БК «Старий Луцьк» Дмитро Чайковський.

 

Схожі матеріали

21 червня 2018, 15:06
Український форвард Богдан Близнюк, який цього року завершив навчання та виступи за команду Університету Східного Вашингтону в NCAA,...
11 грудня 2015, 14:52
Сайт Федерації баскетболу України http://fbu.kiev.ua продовжує популяризувати гру в усіх куточках нашої країни. Цього разу черга...
30 жовтня 2017, 16:22
Минулими вихідними в Луцьку стартувала баскетбольна Перша ліга України. В стартових матчах “Старий Луцьк-Університет” приймав...