«Старий Луцьк» у важкому поєдинку здолав «Львівську Політехніку»

Команда Володимира Журжія краще провела останню чверть та завоювала перемогу.

 

Результативних дій від гравців вболівальникам довелося чекати понад 2 хвилини. Перші очки в матчі набрав Тютюнникта й загалом Денис був кращим у складі двох команд на старті поєдинку. Гості заволоділи перевагою у 10 очок, але дещо розгубили її до завершення десятихвилинки.Павло Кич влучив «ендван», а Капко двічі забив у швидкому відриві 13:16, повідомляє сайт БК Старий Луцьк.

 

Друга чверть розпочалася за рівної гри, однак згодом «різницю почав робити»Швагринський. Луцьк володів перевагою +7 і відрив гостей зростав. Після чудового прихованого «асисту»Тютюнника Швагринськийзнову повернув десятиочкову перевагу свої команді. Підопічні Володимира Журжія  не зупинялися. Ще 4 очки свої команді приніс Гуцалюк: 27-41 перед великою перервою.

 

Третя чверть у виконанні лучан була навдалою. Не клеїлось в нападі, було чимало браку в захисті. Підопічні Ярослава Зубрицького на куражі відігравали відставання і, фактично, впритул наблизилися до нашої команди. Активними у господарів були Данило Кич, Викрикач та Степанченко. «Старий Луцьк» же зумів набрати лише 10 очок протягом чверті. 47-51 за підсумками третьої десятихвилинки.

 

Остання чверть теж розпочалася вдало для команди зі Львова. Кич і Левченко вивели  свою команду вперед. Суперники обмінювалися результативними атаками, ніхто не хотів віддавати перемогу. За три хвилини до кінця чверті  підопічніВолодимира Журжія зуміли зібратися та видати хорошу кінцівку. Зокрема, варто відзначити 7 очок від Дениса  Тютюнника. Молоді хлопці Ярослава Зубрицького не зуміли знайти хороших аргументів на такі дії суперника: 60-69 на користь гостей.

 

Відзначаємо відразу два «дабл дабли» у складі «Старого Луцька» 19 очок та 11 підбирань Дмитра Швагринського та 16 очок і 14 підбирань Дениса Тютюнника. Завтра команди зіграють ще один матч.

Схожі матеріали

09 серпня 2018, 17:41
Головний тренер чоловічої збірної України U-18 з баскетболу 3х3 розповів прес-службі ФБУ як його підопічним вдалося напряму...
12 лютого 2017, 08:40
У двох матчах нинішньої регулярної першості «Волиньбаскету» щоразу не вистачало якоїсь дещиці, аби таки перемогти «Кремінь». Тому...
29 грудня 2014, 12:26
Неділя 28-го грудня стала справжнім фестивалем дворового баскетболу, адже усі охочі могли заявитися на турнір, що проходив цього дня в...