Клуби Першої ліги офіційно визначили долю завершення сезону

11 червня на зустрічі ПФЛ клуби Першої ліги проголосували за відновлення сезону 2019/20. На користь цього рішення проголосували 11 клубів.

 

Чемпіонат Першої ліги продовжиться найближчим часом. Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook президент УАФ Андрій Павелко.

 

  • За виступили "Металіст-1925", "Рух", "Оболонь-Бровар", "Інгулець", "Прикарпаття", "Агробізнес", "Кремінь", "Гірник-Спорт", "Минай", "Металург З" і "Черкащина".
  • Проти проголосували "Миколаїв", "Чорноморець", "Авангард" і "Балкани".
  • Тільки "Волинь" утрималася.

 

Дане рішення клубів також має бути затверджене на виконкомі УАФ, який відбудеться найближчим часом (11-12 червня).

 

Раніше вісім клубів звернулися до керівництва ПФЛ з проханням не проводити в п'ятницю, 5 червня, засідання Ради ліг, на якому організатори Першої та Другої ліг планують влаштувати переголосування щодо формату догравання Першої ліги 2019/20. Цими клубами є "Минай", "Авангард", "Гірник-Спорт", "Чорноморець", "Прикарпаття", "Миколаїв", "Кремінь" і "Балкани". Вони направили в ПФЛ листи із закликом завершити нинішній сезон достроково.

 

Клуби пропонують достроково завершити чемпіонат і затвердити початок нового – 2020/21. Також додамо, що в листах, направлених в ПФЛ "Миколаєвом" і "Гірник-Спортом", є загрози бойкотувати засідання Ради ліг, якщо позицію клубів не почують.

 

Засідання Ради ліг було заплановано на 5 червня близько 11 години за київським часом.

 

Саме ці вісім клубів голосували проти відновлення сезону на засіданні від 21 травня. Потім стало відомо, що в листі-опитувальнику, направленому ПФЛ клубам з метою визначити оптимальний варіант продовження сезону, "Минай" разом з "Рухом", "Інгульцем", "Металістом 1925", "Черкащиною", "Агробізнесом, "Металургом" і "Оболонь-Бровар" голосував за продовження сезону за регламентом.

Схожі матеріали

21 січня 2017, 20:54
Захисник Артем Шабанов розірвав контракт із луцькою «Волинню». Про це повідомляє «Волинська правда», посилаючись на власні джерела.  ...
24 листопада 2019, 13:14
Домашнім поєдинком проти «Миколаєва» ФК «Волинь» завершував футбольний рік 2019.   З перших хвилин «хрестоносці» заволоділи...
05 жовтня 2018, 13:36
Після попереднього перегляду контракт із ФК «Волинь» уклав добре знаний в Україні хорватський футболіст Младен Бартулович. Про це пише...