Луцький «Адреналін» прикро поступився в Мукачевому

Завершували осінню частину чемпіонату  U-19 Першої ліги ДЮФЛ України єдині представники Волині в цьому турнірі на Закарпатті.

 

Матч ФК «Мукачево» та ДЮФК «Адреналін» із перших  хвилин ввімкнув режим надзвичайно швидкої гри. Десь цьому сприяло й вогке поле. М’ячем більше володіли гості з Луцька, тож тим прикріше для них став блискавичний контрвипад на 28 хвилині, який закінчився взяттям воріт.

 

Волиняни забігали з подвійною енергією і такі старання були нагороджені. На 35-ій надзвичайно ефектний сольний прохід вдався Назарові Ожеховському. «Андреналінівець» завершив свій слалом  фантастичним ударом під перекладину – 1:1.

 

Надалі Луцьк продовжував володіти перевагою і навіть забив гол. Однак нефартова традиція не зараховувати голи «Адреналіна» знайшла продовження і цьому двобої. Буквально  тут же ФК «Мукачево» зумів вийти вперед.

 

Але волиняни не здавалися й продовжували шукати щастя біля воріт господарів поля.  Наслідком цього став пенальті. Виконувати вирок підійшов капітан команди Богдан Гладун, проте не зміг реалізувати нагоду.

 

Як часто буває в таких випадках, якщо перший тайм результативний, то другий – повна протилежність. Так сталося й цього разу. «Адреналін» мав не одну можливість зрівняти рахунок, однак не судилося. Поразка  1:2, яка дає підстави для оптимізму.

 

-       Закінчилося перше коло, і я з певністю можу сказати, що жодного матчу ми не програли по грі, - зазначив тренер  ДЮФК «Адреналін» Андрій Петров. – Так, можна нарікати на якість зовнішні й внутрішні обставини, проте ми цього робити не будемо, а наполегливо працюватимемо  під час зимової перерви. Найголовніше  те, що є хороша гра. А є хороша гра – значить будуть хороші футболісти. Бо хороші футболісти – це і є завдання №1 для дитячо-юнацького тренера.

Схожі матеріали

28 червня 2014, 22:17
Команди ще тільки розминалися, а азартні глядачі вже билися об заклад на «Пепсі» та «Хеннесі» - одні були надто впевненні у «Ласці»,...
28 липня 2015, 17:49
Ми вже повідомляли про те, що популярна футбольна газета "Український футбол" провела на просторах інтренету грандіозний конкурс. Суть...
01 серпня 2014, 09:36
Ми вже писали про те, що з 1 серпня Федерація футболу Волині впроваджує одноклубну систему першостей усіх рівнів, які проводяться під...