Вихованець люблинецького футболу Артем КОЗАК – найкращий гравець ДЮФЛУ (U-17)!

Півзахисник київського «Динамо» Артем Козак був одним з ключових гравців команди на фінальному етапі ДЮФЛ U-17 і по праву отримав приз найкращому гравцю турніру.

 

 

Волинським уболівальникам повинно бути вдвічі приємно, адже хлопець є вихованцем волинського футболу, а саме - люблинецького.

 

 

- Ми вже другий раз зустрічалися з запорожцями. Сьогодні було важче тому, що вони всією командою сіли в оборону. На цьому турнірі всі команди нас боялися, грали від оборони. Об'єктивно по гравцях у нас найкращий склад в Україні, навіть не знаю, хто б нам був не по силах, тут всі команди нам поступалися.

 

 

Під час гри у нас було достатньо моментів, але комусь не пощастило, у кого щось не пішло, не вистачило холоднокровності у вирішальних моментах.

 

 

Ніхто не ідеальний, а те, що я став найкращим гравцем – це заслуга всього колективу.

 

 

Команда грала на мене, а я – на команду. Всі старалися, билися, я б віддав свій кубок кожному партнеру, вони всі заслужили того, щоб стати найкращими гравцями.

За матеріалами: FC Dynamo Kyiv (http://vk.com/fc_dynamokiev)

Схожі матеріали

05 березня 2020, 11:21
Став відомий календар поєдинків у групі А4 Ліги націй, в якій виступатиме збірна України. Нашими суперниками у квартеті стали збірні...
29 липня 2019, 14:01
Перед новим сезоном «Волинь» U-19 очолив новий старший тренер – Руслан Мостовий. Його попередник Альберт Шахов пішов на підвищення у...
25 березня 2019, 10:40
У місті Тересполі закінчився  міжнародний турнір із  футболу серед дітей 2011 року народження. Участь в змаганнях  брали 6  команд: з...