Вихованець люблинецького футболу Артем КОЗАК – найкращий гравець ДЮФЛУ (U-17)!

Півзахисник київського «Динамо» Артем Козак був одним з ключових гравців команди на фінальному етапі ДЮФЛ U-17 і по праву отримав приз найкращому гравцю турніру.

 

 

Волинським уболівальникам повинно бути вдвічі приємно, адже хлопець є вихованцем волинського футболу, а саме - люблинецького.

 

 

- Ми вже другий раз зустрічалися з запорожцями. Сьогодні було важче тому, що вони всією командою сіли в оборону. На цьому турнірі всі команди нас боялися, грали від оборони. Об'єктивно по гравцях у нас найкращий склад в Україні, навіть не знаю, хто б нам був не по силах, тут всі команди нам поступалися.

 

 

Під час гри у нас було достатньо моментів, але комусь не пощастило, у кого щось не пішло, не вистачило холоднокровності у вирішальних моментах.

 

 

Ніхто не ідеальний, а те, що я став найкращим гравцем – це заслуга всього колективу.

 

 

Команда грала на мене, а я – на команду. Всі старалися, билися, я б віддав свій кубок кожному партнеру, вони всі заслужили того, щоб стати найкращими гравцями.

За матеріалами: FC Dynamo Kyiv (http://vk.com/fc_dynamokiev)

Схожі матеріали

10 вересня 2019, 10:33
14 тур чемпіонату Луцького району з футболу запам’ятається вболівальникам матчем у Заборолі між лідером чемпіонату та ратнівською «...
22 квітня 2018, 20:43
За рівної гри луцька «Волинь» мінімально поступилася одному з лідерів чемпіонату. Матч відбувся 22 квітня в місті Петрове.   Обидві...
03 серпня 2015, 12:20
Ми продовжуємо знайомити наших читачів із вихідцями з Волинської області, які досягли успіху в клубах за межами області та країни...