Вихованець люблинецького футболу Артем КОЗАК – найкращий гравець ДЮФЛУ (U-17)!

Півзахисник київського «Динамо» Артем Козак був одним з ключових гравців команди на фінальному етапі ДЮФЛ U-17 і по праву отримав приз найкращому гравцю турніру.

 

 

Волинським уболівальникам повинно бути вдвічі приємно, адже хлопець є вихованцем волинського футболу, а саме - люблинецького.

 

 

- Ми вже другий раз зустрічалися з запорожцями. Сьогодні було важче тому, що вони всією командою сіли в оборону. На цьому турнірі всі команди нас боялися, грали від оборони. Об'єктивно по гравцях у нас найкращий склад в Україні, навіть не знаю, хто б нам був не по силах, тут всі команди нам поступалися.

 

 

Під час гри у нас було достатньо моментів, але комусь не пощастило, у кого щось не пішло, не вистачило холоднокровності у вирішальних моментах.

 

 

Ніхто не ідеальний, а те, що я став найкращим гравцем – це заслуга всього колективу.

 

 

Команда грала на мене, а я – на команду. Всі старалися, билися, я б віддав свій кубок кожному партнеру, вони всі заслужили того, щоб стати найкращими гравцями.

За матеріалами: FC Dynamo Kyiv (http://vk.com/fc_dynamokiev)

Схожі матеріали

17 липня 2018, 16:18
Минулі матчі районної першості  пройшли як завжди – непередбачувано та напружено. У перенесених зустрічах, що претендували на роль...
30 червня 2014, 13:36
Закінчився перший тур фінальної частини ДЮФЛ України. Ми вже повідомляли, що наш волинський флагман дитячо-юнацького футболу "БРВ-ВІК...
17 жовтня 2014, 13:49
Що готує нам тур прийдешній? Цього разу матчі в чемпіонаті області різнобарвні, як сновидіння вгодованого пса Сірка зі села Крухиничі...