Футзальні кубки «наярмаркували» «Вотранс», «Забіяка», «Любарт» та «Волинь АТО»

Упродовж неділі на двох майданчиках луцького спорткомплексу «Арена Сіті» відбувалися вирішальні плей-офівські баталії за чотири трофеї АМФВ сезону-2018/19.

 

За підсумками емоційних поєдинків до фіналу «Кубка четвірки» дійшли «Переспа» та «Волинь АТО». І якщо попервах ініціативою заволоділи представники Рожищенського району, то надалі перемогу таки вирвати зуміли ті, хто брав участь у бойових діях на сході країни – 1:3.

 

Не зовсім вдався у плані інтриги (на відміну від півфіналів) вирішальний двобій за «Кубок Трійки». Майстровиті та досвідчені футзалісти «Любарта» (екс-«Бренд») не відчули  спротиву від «OGGO Team», тож забивали на будь-який смак – 6:0.

 

Попри річну паузу в офіційних змаганнях, доволі гарний футзал демонструє «Забіяка». За два тижні зелено-білий колектив показав, що вміє гарно як контратакувати, так і комбінувати позиційно. Хоча у фіналі «Кубка Двійки» їм протистояло не менш досвідчене «Динамо», яке вміє грати проти будь-якого суперника. Але на головний матч більше концентрації залишилося таки у «ковбасників» - 2:0.

 

Непросто набирає хід зірковий «Вотранс», який упродовж турніру вже не раз виривав перемоги з мінімальною різницею. Так було в групі, подібне сталося у півфіналі та фіналі «Головного кубка». FC «Respect» дуже грамотно вів хід поєдинку, проте індивідуальний клас «вотрансівців» таки взяв угору – 2:1. Хоча наприкінці матчу було дуже спекотно, проте бодай нічию вирвати «респектним» не вдалося.

 

Турнір засвідчив одне - попри те, що команди перебувають у надто різній формі, нас чекає надзвичайно захопливий сезон.

 

 

 

 

Схожі матеріали

27 липня 2020, 12:12
Після тривалої карантинної паузи, спричиненої пандемією корона вірусу, гра мільйонів під егідою Асоціації дворового футболу Волині...
10 жовтня 2014, 09:25
В суботу, 11 жовтня, вся футзальна громадськість Волинської області вшанує світлу пам"ять Сергія Сачковського.    Цей чоловік багато...
30 липня 2016, 06:56
Футзальний клуб «Кардинал-Рівне» зіграє на передсезонному турнірі з 1 по 4 серпня, - повідомляє "Рівне вечірнє". Загалом у...