Ковельчанин Бобилєв таки зіграє в "Кардиналі"?

Схоже, що улюбленець футзальних уболівальників Ковеля та всієї Волині Володимир Бобилєв зможе дебютувати в Екстралізі України.

 

Саме такі здогади (хоча вони можуть бути хибними) випливають з інтерв'ю головного тренера "Кардинала-Рівне" Сергія Піддубного про підготовку до нового сезону, яке волинський фахівець дав http://futsalua.org.

 

Нагадаємо, граючий наставник рівнян давно кликав ковельчанина до себе, однак перехід ніяк не відбувався з об'єктивних причин. Сподіваємося, що Володимир таки змінить білоруську міні-футбольну першість на найсильніший футзальний дивізіон України.

 

- Сергію, чи збережеться минулорічний кістяк?
- Тих, хто може добре грати, я залишаю, а тим, хто не виправдав довіру, будемо шукати точкову заміну для підсилення команди. Після сезону ми вирішили не залишати Лазикіна і Філя. По Мануйленку питання відкрите. А так, то всі залишаються: Концеба, Фаренюк, Новак, Басич, Кручок, Дармовіс, Зелінський, Дурбан


- А ви самі будете грати?
- Я не збирався і вирішив грати за ветеранів, але не буду зарікатися. Хотілося б побути просто тренером, але все залежить від того якою буде селекційна робота. Поки що до нас приїхав один гравець з яким ми, мабуть, будемо співпрацювати. 


- З Екстра-ліги чи з закордонного чемпіонату?
- Це українець, який виступав у Білорусі.


- Тобто ви зараз ведете активну роботу на ринку?
- Так, телефонують гравці, але мені потрібні виконавці конкретного плану. Переглядаю відео тих, хто дзвонить, і якщо бачу, що цей гравець може, то хай приїжджає до нас - будемо тренуватися і подивимося на нього ближче. Декому дзвоню сам і веду переговори, але є фінансова сторона. Тих, кого хотілося б взяти, і хто б міг нам допомогти, не вдається взяти. Я дзвонив Сергію Малишку з «Локомотива», бо гравець такого плану мені був потрібен, але він обрав «Титан-Зорю».

В принципі, у нас обойма є. Навіть зараз можемо стартувати. Ми незабаром поїдемо на турнір в Одесу командою «Комфорт-Сервіс», де половина гравців буде їхня, а половина з «Кардиналу-Рівне». Ця компанія ще з позаминулого року фінансового допомагає нашому клубу. На цьому турнірі будемо дивитися хто, що і як. Можливо, хтось з гравців «вистрілить» і ми побачимо. Сам їжджу в Рівне, Луцьк, Львів, Ковель і переглядаю гравців де тільки можна. Поки що у нас є один новачок, але я його називати не буду допоки не підпишемо контракт. Якщо чесно, то їдемо в Одесу просто, щоб пограти. Поки що до сезону не готувалися і в залі буквально сьогодні зібралися. Будемо більшою мірою набирати форму за рахунок ігор.


- Яка ситуація з воротарською позицією?
- Всі ті, хто був минулого року, залишаються, але на перегляд також приїхав Ігор Байдак. Він зараз з нами тренується. Взагалі у нас вибір з п’яти воротарів: Дурбан, Мозеров, Свинарчук, Байдак і ще один не місцевий воротар. Так що треба буде обрати когось одного із двох новоприбулих. Хоча у мене до тих же Дурбана і Свинарчука особливих претензій немає – вони свою роботу роблять. У минулому сезоні я їм давав шанс себе проявити і вони так більш-менш стабільно зіграли. Проте уже б мали досвіду набратися і в цьому сезоні сильніше зіграти.

Загалом у нас ситуація по складу ще непогана. Є Концеба, Фаренюк, Новак, Басич, Кручок, Дармовіс, Зелінський, Піддубний, новий гравець – це вже дев’ять польових гравців. Ну і 5 воротарів з нами тренується. Плюс ще ж є Сондак, який був у нас в команді, та інші місцеві, яких можна було б підтягнути. Є ще двоє молодих місцевих гравців, які хотіли б у нас грати, але на них треба витратити час. Але й з тими, хто вже є у команді, можна грати. Головне, щоб не було травм, бо кожен гравець на вагу золота.

 

Сергій Піддубний сподівається у новому сезоні керувати своїми гравцями

тільки з тренерського містка 

Чи є тим загадковим українцем, що виступав в Білорусі, а нині перебуває

на перегляді в Рівному, саме Бобилєв, дізнаємося найближчим часом.

Минулого сезону Володимир виступав за МФК "Граніт"

Схожі матеріали

03 лютого 2015, 12:29
Черговий тур у Суперлізі Волині подарував найголовніше, найцінніше - те, за чим і приходять на трибуни глядачі. Мова йде про її...
30 січня 2020, 16:00
Вкотре у Луцьку на турнірі трапилася масова бійка, яку можна побачити у новому відео на каналі ЛьонькаЛВ, на який ми б радили...
17 листопада 2014, 14:01
Рівненський міні-футбольний клуб «Кардинал» у восьмому турі чемпіонату української Екстра-ліги приймав луганський «ЛТК». Команди не...