Лицарі VS Корабели: Чи зможе «Волиньбаскет-WOG» здолати «Миколаїв»?

Перша гра сезону «Суперліги Фаворит Спорт» у Луцьку  надзвичайно важлива як для господарів БК «Волиньбаскет-WOG», так і для гостей з БК «Миколаїв».

Волиняни будь-що намагатимуться реабілітуватися за виїзні невдачі насамперед для підняття бойового духу команди, а їхні опоненти в разі звитяги вийдуть на чисте третє місце.

 

 

В лучан наразі чотири поразки в чотирьох матчах, а миколаївці можуть похизуватися трьома перемогами при двох поразках. Щоправда, всі три вікторії корабели здобули на рідному паркеті.

 

 

Для БК «Волиньбаскет-WOG» найкращою з усіх поки є зустріч в Одесі, де підопічні Дмитра Чайковського намагалися чинити опір БК «БІПА» до  останнього. «Миколаїв» же у великий актив може записати домашню перемогу над «Кривбасом», де гравці Сергія Кірлана програли першу чверть (13:18), проте видали на гора середину (25:11, 18:13) і в результаті святкували – 74:64. Також запам’ятався камбек із «Запоріжжям» 80:63 (11:24, 16:17, 24:11, 29:11).

 

 

Лідерами цих  баскетбольних колективів за результативністю є Іван Тимощук (Луцьк, середній показник – 13,0 очок за гру) та Олексій  Онуфрієв (Миколаїв, 14,0). У підбираннях найкращими є Дмитро Швагринський (5,5) і Артем Чемякін (6,3), а найкращий відсоток влучності з середньої дистанції у Миколи Полюляка (54,2 %) й того таки Артема Чемякіна (48,3 %). Серед дальнострілів першість тримають Микола Полюляк (31, 8 %) та Олексій Онуфрієв (30,0 %).

 

 

Пряма мова:

Сергій Кірлан, головний тренер БК «Миколаїв»: «Готуємось до матчу в Луцьку планомірно. Добре, що всі здорові, без травм. Когось одного у складі суперників виділяти не хочеться, бо то є команда – єдине ціле. Відтак важко щось прогнозувати, адже хтось може вистрелити сьогодні, інший завтра. Тому налаштовуємось показати хорошу гру проти всіх гравців волинян».

 

Дмитро Чайковський, головний тренер БК «Волиньбаскет-WOG»: «Команда приїхала з тяжкого двоматчевого виїзду Одеса-Южне. У першій грі гравці десь не до кінця втілили в життя напрацювання, тому не вдалося здобути позитивний результат. Однак колектив мобілізований на домашнє протистояння з «Миколаєвом» – знаємо гравців суперника, вивчили їхні сильні сторони. Зрештою, опоненти серйозні навіть тим, що є постійним учасником елітних першостей України і мають у своєму складі досвідчених гравців. Водночас будемо намагатися продемонструвати всі свої сильні якості та порадувати  уболівальників».

 

  

Прес-служба БК «Волиньбаскет-WOG»

Схожі матеріали

26 січня 2019, 19:44
25-26 січня в столиці відбувалися чергові матчі Вищої ліги: місцевому «Київ-Баскету-2» протистояв «Старий Луцьк-Університет».  ...
28 вересня 2018, 09:54
Лучанин Богдан Близнюк провів результативний матч в Ізраїлі.   Богдан Близнюк ("Бней-Герцілія") провів на паркеті 23 хвилини ігрового...
08 квітня 2017, 23:00
З кожним туром Відкритого чемпіонату Луцька з баскетболу емоції вирують ще сильніше, адже ціною кожного програного  матчу може стати...