Збірна "волиньбаскетівця" Журжія має найвищий рейтинг

Міжнародна баскетбольна організація  FIBA щомісяця оновлює рейтинг збірних з баскетболу 3х3. Приємно, що більшість наших головних команд  у цьому табелі рангів свої позиції підвищили.

 

 

Так, станом на початок серпня національна чоловіча збірна України посідає 17-те місце. Мусомо зазначити, що ще місяць тому чоловіки були лише 32-ми, а рік тому – взагалі посідали 37-ий щабель.

 

Тепер про те, що найбільше цікавить волинських уболівальників баскетболу. Чоловіча збірна U-18, яку тренує асистент наставника БК "ВолиньБаскет"  Володимир Журжій має найвище місце у рейтингу з усіх українських команд – 10-те. Місяць тому хлопці були 28-ми, рік тому – 48-ми. Це про тому, що вони не пробилися до фінальної стадії Чемпіонату Європи.

 

Нагадаємо також, що у цій збірній виступає лучанин, вихованець баскетбольного клубу "ВолиньБаскет"  Максим Дейна.

 

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 посідає 15-й рядок у рейтингу. Прогрес – 8 позицій вгору порівняно з минулим місяцем.

 

І найнижчий рейтинг з усіх збірних має жіноча U-18, яка також не змогла пробитися до фінальної стадії чемпіонату Європи. Станом на 1 серпня дівчата перебувають на 31-му місці, у липні вони були 49-ми, рік тому – 59-ми.

 

Також відзначимо прогрес у рейтингу першої сотні гравців України порівняно з такою самою категорією виконавців інших країн. Станом на перше серпня Україна посідає 9 місце, хоча місяць тому була 14-ю.

 

За матеріалами: http://fbu.ua

Схожі матеріали

18 серпня 2016, 10:49
Луцька команда вважалася одним із фаворитів турніру, однак не змогла пройти горнило чвертьфінальної стадії. Зрештою, головний тренер...
10 жовтня 2015, 07:26
Стартував тринадцятий чемпіонат Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини. У цій лізі братиме участь луцька команда БК "Волиньбаскет 2...
28 жовтня 2015, 16:24
Баскетбольна «Суперліга Фаворит Спорт» уже набрала  повноцінних обертів, гравці з кожною грою все краще входять у гру, а стартові...