УАФ ПІДБИЛА ПІДСУМКИ 2020-ГО РОКУ!

19 березня 2021 року, відбулася Звітна Конференція Асоціації Футболу Волині. - про це АФВ повідомили на своїй сторінці у фейсбук.

 

На конференції була представлена звітна робота Асоціації футболу Волині протягом року. Також на конференції були почесні гості, перший Віце-Президент УАФ Анатолій Дем'яненко, директор юридичного департаменту УАФ Ігор Грищенко, заступник голови Обласної ради Юрій Поліщук, голова НОК у Волинський області,депутат обласної ради Роман Карпюк, начальник управління в справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації Ігор Дмитришин.

 

Звітна конференція Асоціації футболу Волині мала відбутися ще у грудні 2020-го року, однак тоді через карантинні обмеження її перенесли на березень. Тож перед футбольною громадою керівництво волинського футболу звітувалося уже навесні. Рік був нелегким, однак усі волинські футбольні змагання навіть попри тривалу паузу в 10 місяців, вдалося завершити до кінця року.

 

Разом з тим, у Асоціації футболу Волині збираються приєднатися до загальноукраїнської тенденції. Тепер до традиційних змагань особливу увагу звернуть на жіночий футбол та кіберфутбол, які набирають все більшого розмаху як в Україні, так і в усьому світі. Дуже важливим було питання реформи децентралізації та її впливу на футбол. Уже найближчим часом разом із юридичним департаментом Української асоціації футболу на Волині збираються ухвалити оптимальні рішення щодо переформатування районних змагань згідно з перерозподілом на об’єднані територіальні громади.

 

Наприкінці конференції почесні відзнаки від Української асоціації футболу отримали волинські футбольні активісти. Федерацію футболу Нововолинська визнали найкращою за підсумками року серед районних та міських підрозділів АФВ, а також за успіхи у обласних змаганнях нагородили команди «Вотранс», «ЛСТМ» та «Шацьке УДЛГ».

Схожі матеріали

17 серпня 2018, 12:24
Федерація футболу Волині традиційно для останніх років починає сезон матчем-відкриттям між чемпіоном та володарем кубка.   Цього разу...
18 листопада 2017, 12:47
Футбольна Маневиччина разом із Горохівщиною й Луцьким районом справедливо входить до трійки найкращих як за кількістю, так і за якістю...
27 серпня 2019, 20:05
В боротьбі за Суперкубок Волині з футболу-2019 зійдуться дві луцькі команди «Вотранс» та Луцьксантехмонтаж №536.   Матч відбудеться 28...