ADF Summer Cup – НАБІР РОЗПОЧАТО!

Асоціація дворового футболу 5х5 повертається до звичайного проведення змагань. “ADF Summer Cup” відкриє сезон на відкритих майданчиках у місті Ківерці. Запрошуємо колективи долучитися до змагань, котрий стартує уже 25 липня!

 

Участь у турнірі можуть брати будь-які команди: вуличні, міські, сільські, районні, як новостворені, так і з давніми традиціями. Проте, у змаганнях заборонено брати участь професійним футболістам. Графік матчів буде максимально комфортним, адже колективи будуть розділені на групи для уникнення скупчення учасників.

Функціонери ліги розробили дуже цікавий формат змагань: Спершу колективи будуть розділенні на 4 групи по 3 команди, далі відповідно до занятого місця колективи розіграють – “Summer Cup”, “Silver Cup” та “Bronze Cup”, таким чином 6 команд отримають пам’ятні нагороди та призи від організаторів.

 
Заявку можна подати ТУТhttp://goo.gl/forms/02W0v2f7x0

 
Турнір проходитиме за звичними футзальними правилами, але буде одне важливе виключення: воротареві можна буде віддавати пас безліч разів (футзальне правило 5 сек не діє).

 

Колективи за допомогою сліпого жеребу будуть  розділенні, на групи, відповідно до зайнятого місця у групі, команди поборються за “Summer Cup”, “Silver Cup” та “Bronze Cup”;

 

Час гри : 2 тайми по 10 хвилин;
День проведення матчів: 25 липня (субота) ;
Кількість гравців у полі: 5 осіб (4 +1);
Кількість гравців у заявці : 12 осіб;
Заявковий термін триває до 23 липня.

 

Вас чекають якісна фото та відео зйомка, тому кожен учасник ліги зможе побачити себе та прочитати про свої подвиги на кількох ресурсах ЗМІ.
За результатами турніру переможців чекають пам’ятні призи: кубки , медалі подарункові сертифікати, корисні призи від організаторів та партнерів. Індивідуальні нагороди для найкращих гравців.
 
Для детальної інформації телефонуйте: 099-700-62-09; 050-169-95-15.

Схожі матеріали

28 травня 2014, 18:00
У червні Волинь знову прийматиме турнір «3XL Cup», аналогів якому немає ні в Україні, ні в Європі. Ще б пак, минулого року вперше в...
01 березня 2015, 09:26
Команда «Екстра-Ліги», за яку вболівають чи не всі вболівальники з Волині – «Кардинал-Рівне» зробила вагомий крок на шляху до...
16 лютого 2015, 08:58
В неділю 15 лютого відбулися матчі другого (фінального) етапу чемпіонату області з міні-футболу ФСТ "Колос". Ми вже повідомляли, що...