У Луцьку культивують унікальний вид спорту - "Центнерний футзал 3 XL"

У червні Волинь знову прийматиме турнір «3XL Cup», аналогів якому немає ні в Україні, ні в Європі.

Ще б пак, минулого року вперше в історії вітчизняного футзалу було організовано змагання для гравців, вага яких перевищує сто кілограмів!

Хай як дивовижно, та чемпіонат із міні-футболу розпочинався не із традиційного заповнення заявок, а… із контрольного зважування футболістів кожної з команд. Сто кіло та більше на циферблаті ваги й були перепусткою на участь у першості.

 

Нагадаємо, що тоді за звання першого володаря кубка змагалося аж сім самобутніх колективів з доволі оригінальними назвами: «Саломани» (Піддубці), «Абориген» (Луцьк), «Зубри» (Луцьк), «Майдан» (Луцьк), «Адреналін» (Луцьк), «ПАККО» (Луцьк) та «Автомобіліст» (Ковель).
Спеціально для турніру «3XL Cup» було введено певні полегшувальні зміни в традиційних правилах гри:
– матч тривав два тайми по 15 хвилин «брудного» часу з трихвилинною перервою;
– дозволялося необмежену кількість разів пасувати власному голкіперу;
– 10-метровий пенальті призначався тільки за кожен п’ятий фол;
– остання хвилина другого тайму у випадку різниці в рахунку не більш як два м’ячі – «чистий» відлік часу.

 

Попри всі песимістичні застереження скептиків, мовляв, через велику вагу гравців зустрічі на майданчику перетворяться на нединамічну й нецікаву тяганину, видовище зібрало силу-силенну глядачів. Рівень майстерності, який продемонстрували претенденти на перемогу, потішив найвибагливіших шанувальників міні-футболу. Учасники дебютного «3XL Cup» своїми виступами справедливо довели, що змогли б у разі потреби підсилити чи не кожен колектив вищої ліги Волинської області з футзалу.

 

 

Перший Кубок «3XL», золоті медалі у формі гирі та п’ятдесят літрів баварського пива  вибороли луцькі «Аборигени». Срібні нагороди і тридцять літрів хмільного напою понесли додому гравці команди «ПАККО», а на третє місце п’єдесталу пошани зійшли «Зубри».

В індивідуальній номінації «3XL» беззаперечну перемогу здобув найважчий гравець турніру Павло Блажаєв, який захищав кольори «Саломанів». Позначка на вазі під колишнім футболістом та нинішнім тренером зупинилася на шкалі 136,2 кілограма. Команди з величезним азартом змагалися за те, чия ж стартова п’ятірка була на змаганнях найпотужнішою. Із сумарним результатом 563,9 кілограма у цій категорії тріумфували «Зубри».

Сподіваємося, що 21-22 червня другий розіграш "Футзалу за 100" буде не менш феєричним.

 

 

Схожі матеріали

16 лютого 2015, 08:58
В неділю 15 лютого відбулися матчі другого (фінального) етапу чемпіонату області з міні-футболу ФСТ "Колос". Ми вже повідомляли, що...
05 січня 2016, 10:25
3 січня відбулася ось уже традиційна зустріч між Дідами Морозами та Снігуроньками. Минулого року ці суперники на футзальному...
12 квітня 2019, 19:26
Після доволі вдалих змагань у Маневичах та Ківерцях АДФ 5х5 починає кубкові змагання “ADF –WESTNET CUP”.   Змагання заплановані на 20...