Friends Futsal Fest виграла «Галицька здоба»

Закінчилося дводенне футзальне свято під егідою АМФВ. У вирішальних двобоях команди змагалися вже в двох лігах.

 

Так, у півфіналах Вищої Kroshu Lutsk поступився 0:2 Tatrafan Любарт Junior, а «Галицька здоба» (Львів) переграла «Дім фасадів» 6:1.

 

В 1/2 Першої ліги ХФК «Фіміам» здолав 3:2 ФК «АВ Метал Груп» (Рівне),  а FC Respect ще більш упевнено 3:0 переміг київську «Юрінновацію».

 

Володарем першого місця став луцький «Респект», який у фіналі був сильнішим за «Фіміам» 4:3. Бронзові нагороди дісталися «Метал Груп» - рівняни у матчі за ІІІ місце виграли в «Юрінновації» 2:0.

 

У Вищій лізі в малому фіналі зійшлися «КрошуЛуцьк» та «Дім фасадів». Тут забивали лише «мебельники», тож 0:2, і «бронза» у них.

 

Апогеєм турніру став видовищний та багатий на голи фінал. Львів’яни розійшлися всерйоз, тому результативна звитяга 6:2 над юніорами «Татрафан Любарт». Тож головний кубок та золоті медалі цього року – у «Галицької здоби».

 

фото: "Галицька здоба"

Схожі матеріали

11 грудня 2019, 12:33
Гостем 27-го випуску програми "Арбітр" стала дуже весела, добра й справедлива людина, а саме Давидов Олександр Вячеславович.По ходу...
16 грудня 2016, 12:18
«Вікно» у чемпіонаті України дозволило нашим дівчатам з «Ладомиру» та «Легіону» взяти участь в «Зимовому Кубку Меркурія» з футзалу....
18 лютого 2016, 09:54
Перші глядачі цього матчу почали юрбитися біля входу в обласну ДЮСШ ще за годину до гри. Ще б пак, не кожного року до Луцька приїжджає...