Сергій Піддубний про перші успіхи, невдачі та плани на майбутнє в ролі спортивного директора ФК "Любарт"

Презентуємо першу частину великого інтерв’ю зі спортивним директором ФК Любарт Сергієм Піддубним. Про перші успіхи, невдачі та плани на майбутнє, повідомляє Facebook сторінка ФК "Любарт".

 

- Які перші враження були від команди чи відповідали Вашим очікуванням?

Приємно був здивований взагалі структурую клубу, в якому робота ведеться у багатьох напрямках: від основної команди, дитячої школи, з вболівальниками, з соціальними мережами, а й загалом для популяризації футзалу в місті. Перше знайомство з хлопцями відбулося у Буковелі, де ми провели командний відпочинок з походом в гори і міні-турніром.

 

- Що впершу чергу кидалося в очі, що потрібно було змінити?

Варто відмітити бажання хлопців розвиватися. Зважаючи на молодий вік, для більшості гравців це означало, що потрібно багато працювати, адже індивідуально кожен з них в перспективі хорошого рівня гравець, що в подальшому може виступати на високому рівні.

 

- Як взагалі відбувалася підгтовка до сезону, чи все вдалося виконати із запланованого, чого не вистачало?

Із запланованого: команда зіграла на декількох турнірах, де вдалося окреслити напрямки подальшої робити і награвання ігрових зв'язків на майданчику. Максимально ефективно підготуватися до сезону завадила задіяність декількох гравців з великого футболу, які повноцінно не приймали участь в тренувальному процесі.

 

- Перші матчі в сезоні команда провела в кубку України проти чернівецького Лідера, на виїзді зіграли внічию 2-2, а вдома, завдяки Вашому покеру, перемогли 7-1, чим показали такий собі майстер-клас і свято одночасно. Які емоції тоді були після матчу?

Перемоги завжди приносять позитивні емоції, а коли тобі вдається ще і "феєрити" на майданчику то емоції зашкалюють. Тим більше, це була перша офіційна гра за ФК Любарт.

 

- Після успіху в кубку, команда поступилася в 3 матчах поспіль на обласних змаганнях, які причини таких результатів на Вашу думку?

Це нормальний процес, який ми повинні пройти і такі періоди закономірні, адже хлопці стикнулися з новими вимогами і завданнями. Так як це був старт сезону гравці притералися один до одного, що і накладало свій відбиток на якість гри. Великі очікування також відігралo своє, і це нормально, десь хлопці не впоралися з цим емоційно.

 

- Хотілося б окремо виділити протистояння в наступному раунді кубку України проти львівського Максимуса. Чого не вистачило, щоб пройти далі, а були до цього так близько, лише в серії пенальті поступилися супернику?

Рівень кубкових матчів проти Максимуса був вищим за попередні . Щоб пройти далі не вистачало саме досвіду гри в таких поєдинках. Супернику ми нічим не поступалися і намагалися вести свою гру. Варто сказати, що на матч у Львові вплинули і судівські рішення, де був не зарахований чистий гол та вилучення мене нібито за симуляцію. В Луцьку ми перемагали 4-2, проте довести гру з позитивним для нас результатом не зуміли.

 

- Про виступи у Другій лізі, мабуть варто говорити про період до Нового року і після, адже всі домашні матчі команда провела до Нового року, а вже після грала тільки на виїзді у Рівному, Львові, Городенці.

У матчах Другої ліги чемпіонату України команда виглядала достойно і відіграла на хорошому рівні, окрім останнього в Городенці. Набирали очки, досвід, набивали шишки і прогресували у веденні гри. Звичайно були моменти, в яких команда не змогла втримати удар під час матчу чи навпаки дотиснути суперника за власної ігрової переваги.

 

- На фініші сезону в чемпіонаті області,раунді плей- оф команда виглядала дуже впевнено, чи подобалося Вам спостерігати за діями гравців на майданчику?

Так, на стадії плей-оф я декілька матчів спостерігав збоку по стану здоров'я і дійсно отримував задоволення від гри, яку показували хлопці. Вже простежувалися не тільки моменти хорошої гри, а й цілі ігрові відрізки, що дійсно радувало. Це дозволяє з оптимізмом дивитися вперед і прогресувати надалі.

 

- Фінальне протистояння відбувалось проти багаторазового чемпіона області ФК Надія, де виступають багато ваших друзів-суперників зі Львова, які також мають досвід виступів на всеукраїнському рівні. Чи була на ці матчі додаткова мотивація?

У кожному матчі була мотивація, а саме перемагати, не зважаючи якого це рівня матч: кубку України, чемпіонату України чи області.

 

- Взагалі, що можете сказати про рівень чемпіонату, організаційні моменти і декілька порад на майбутнє?

Чемпіонат пройшов на високому рівні, деякі команди могли б також виступати на всеукраїнському рівні, що добавляло престижності для Волинської області. Також хотілось, щоб матчі транслювалися онлайн.

 

Бліц опитування:

1. Найкращий матч Любарта в цьому сезоні?
Перший матч фінальної серії проти Надії.

 

2. Найгірша гра Любарта в цьому сезоні?
Виїзна гра проти СК Городенка.

 

3. Найпам’ятніший гол?
Перший гол проти чернівецького Лідера в кубку України.

 

4. Який суперник найбільше сподобався?
СК Городенка.

 

5. Гравець який найкраще прогресував протягом сезону?
Сизик Владислав.

 

6. Гравець якого б хотіли бачити в наступному сезоні?
Портянко Олександр з команди Вокар-Ковель.

Схожі матеріали

07 грудня 2019, 23:46
Результати ігорЧемпіонату Луцького районуз міні-футболу (футзалу) сезону 2019/2020 рр.Вища ліга3-й тур(07 грудня) НФК «Боратин» - ФК «...
27 червня 2021, 19:18
Закінчилося дводенне футзальне свято під егідою АМФВ. У вирішальних двобоях команди змагалися вже в двох лігах.   Так, у півфіналах...
07 лютого 2019, 11:25
Закінчився перший етап Вищої ліги Чемпіонату Луцького району з футзалу.  Саме ця стадія за результатами одного кола визначила тих, хто...