Млинівська "Енергія" перемогла у Луцьку

У Луцьку відбувся другий турнір з паркового волейболу. Участь у змаганнях взяли команди з Волині та Рівненщини, повідомляють "Волинські новини" (http://www.volynnews.com).

 

 

Перемогу святкувала команда «Енергія» з містечка Млинів Рівненської області. У фіналі вона здолала луцький ВК «Олюртранс» - 2:0 (22:20, 22:20).

 

 

Зазначимо, тижнем раніше млинівські волейболісти також перемогли на всеукраїнському турнірі в Києві.

 

Бронзові нагороди луцьких стартів виборола ковельська команда «Борідка».

 

 

 

«У Луцьку лише місяць тому з’явився перший майданчик з паркового волейболу. Весь цей час він не пустує. Тричі на тиждень на ньому тренуються по три-чотири команди.

Тобто популярність паркового волейболу у місті збільшується. Тут простіші правила, ніж в класичному волейболі, тому можуть грати всі.

 

Можливі навіть змішані чоловічі і жіночі команди. Немає зон, як в класичному, і розстановки. Правила максимально спрощені. Грубо кажучи, можна подати і йти ставити блок. Цей волейбол є більш варіативним і мобільним. Саме своєю простотою і видовищністю він завойовує все більше прихильників», - розповідає організатор змагань Сергій Обертас.

 

 

 

Волейболісти запевняють, що на лучан цього літа очікує ще мінімум два змагання з волейболу в Центральному парку Луцька.

 

    

    

    

    

Схожі матеріали

02 грудня 2018, 08:45
Участь у вирішальній фінальній стадії всеукраїнських змагань брало участь 9 найсильніших команд України.   Це збірні команди...
13 вересня 2018, 10:56
У польському місті Остроленка відбувся чемпіонат з волейболу «Kaman Cup - European Masters Championship Poland 2018».     44 команди з...
29 січня 2017, 16:54
Ми вже повідомляли, що улюблениця луцьких уболівальників, гордість волинського волейболу, вихованка нашої ОДЮСШ Анна Степанюк змінила...