«Чаклуни» та SlamCity пішли у відрив Аматорської баскетбольної ліги

Недільний тур у День народження видатної української поетеси Ліни Костенко Відкритого чемпіонату Луцька з баскетболу (АБЛ) відбувався у спортзалі спорткомплексу Луцького НТУ і мав розбавити тривладдя хоча б тому, що двоє лідерів зустрічалися між собою. Тож після цих протистоянь   ніхто не міг сказати, що «Життя іде і все без коректур».

 

 

«Старий Луцьк» - БК «Володимир» - 98:83

 

Уже перший матч ігрового дня подарував тьму-тьмущу емоцій. Як і передбачалося, лучани здобували бали завдяки командному духу, а володимирці пробували грати в основному через Володимира Коцька. Ніхто й не сподівався, що цей двобій стане аж настільки результативним, тому глядачі у залі не сумували. Особливо це стосується другої половини гри.

 

Пристрасті на майданчику вирували такі, що інколи не всі й витримували «апогею апофеоза». В результаті маємо певні дисциплінарні покарання. Хай там що, але «Старий Луцьк» таки вирвав перемогу, а вже якою ціною – покажуть наступні зустрічі.

 

 

БК «Університет» - БК «Чаклуни» - 56:87

 

Певна річ, мало було на Волині баскетбольних фахівців, які би ставили у цьому матчі на студентів. Однак чи не всі чекали від зустрічі запеклої боротьби, адже «Університету» відступати нікуди й для потрапляння в зону плей-оф  потрібно думати про перемоги.

 

Проте щось у підопічних Володимира Журжія не склалося з самого початку. Начебто все було добре: і комбінації, і стяжки, і виведення на вільний кидок…  Але той-таки кидок навіть з відкритої позиції доволі часто не вдавався. Хоч сядь та й плач…

 

Чого не скажеш про біло-чорних «Чаклунів». Шикарно почувала себе трійка екс-«волиньбаскетівців» Литвиненко-Швагринський-Щегельський. Останньому навіть вдався неймовірний  прохід, увінчаний данком! Брррравісімо, Артур! Загалом же команда настільки вільно та розкуто почувала себе на майданчику, що на трибунах почали жартувати: «Повертайте  хлопців у «ВолиньБаскет»!

 

 

БК «Slam City» - БК «ЛНТУ» - 91:84

 

Битва лідерів розчарувала хіба вболівальників ЛНТУ. Дивовижна сила досвіду – наскільки ж майстерно Віктор Герасимчук керував своєю командою. З допомогою Івана Тимощука вони попервах забезпечили певний відрив.

 

Відчувши, що з Герою й Тимохою можна гори вернути, у всіх інших гравців Ковеля виросли крила. І це не жарт – практично кожен кидок практично кожного гравця завершувався поінтами.  У це годі повірити, та тільки за три чверті «СлемСіті» набрав 84 очки!

 

А ЛНТУ всю гру наздоганяв. До четі «вишневих», вони діставали навіть із -20 до -9, проте у вирішальний момент бракувало сил. Набирали «політехи» через Едуарда Федчука, бо в Юрія Шконді пішло не відразу.

Кінцевий штурм також уже результату не приніс, бо суперник був надто далеко.

 

Таким чином, в лідерах «Чаклуни» та SlamCity, очна перемога серед яких виводить на перше місце «ворожбитів».

 

Схожі матеріали

18 грудня 2015, 09:00
Протистояння  «Волиньбаскет-WOG» - «БІПА» в Луцьку чекали з нетерпінням. І не тому, що 70% присутніх у залі пам’ятали  тренера...
11 грудня 2018, 14:20
Луцька команда поступилася в стартових матчах Суперліги київській «Планеті баскетболу» та БК «Одесі».     У складі нашої команди...
05 квітня 2018, 21:02
Національні збірні з баскетболу 3х3 зіграють на Юнацькій Олімпіаді.   Учасником ігор має шанси стати луцький баскетболіст Володимир...