«Адреналін» успішно зіграв на Житомирщині

9 травня дві команди U-15 і U-17 луцького представника в Першій лізі ДЮФЛ України грали виїзні матчі проти ФК МАЛ із Коростеня.

 

Сімнадцятирічні до очного протистояння мали однакову кількість очок (26), тож переможець покращував свої шанси претендувати на трійку призерів.

 

На радість гостям, «Адреналін» доволі впевнено переміг 1:5, тому наздогнав житомирське «Полісся», яке перед звітним  туром посідало третій щабель.

 

У U-15 ситуація була ще цікавіша. МАЛ значно випереджав лучан у турнірній таблиці, посідаючи шосте місце, у той час як волиняни – дев’яте. Гра видалася дуже цікавою для глядачів та валідольною для наставників.

 

Скільки моментів створили опоненти біля обох воріт – либонь, не злічити. Могли виграти як господарі, так і гості, тому нульова нічия – цілком закономірний результат.

 

Дмитро Трефіловський, тренер ФК «Адреналін» U-15:

-          Дуже весела видалася гра з великою кількістю гольових епізодів.  В одного нашого Кревського було три моменти, проте виграти не вдалося. Приємно, що вдалося вивезти очки з Житомирщини.  

Схожі матеріали

13 березня 2017, 17:40
У волинському футболі почалися баталії довгожданого турніру, який користується неабиякою популярністю серед команд саме навесні. На...
16 червня 2015, 13:17
17 червня (середа)  2015 року о 13:00 год в конференц-залі стадіону "Авангард" відбудеться підсумкова нарада з офіційними...
23 вересня 2014, 16:32
Тур, що минув, став справжнім випробуванням для досвідченої команди "Ветеранів" та судді Леоніда Літвінчука. І першим, і другому...