У Луцьку відбувся ХІ турнір з міні-футболу серед ветеранів

Минулими вихідними, 12-13 грудня, у Луцьку відбувся ХІ турнір з міні-футболу серед ветеранів «Дружба без кордонів 2020». У ньому взяли участь чоловіки віком 40 років і старші.

 

Йдеться на сайті Тільки разом Луцьк.

 

Футзальні змагання, які стали вже традиційними, проходили в спортивному залі Волинського національного університету ім. Лесі Українки.

 

 

Захід організували Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, Федерація футболу міста Луцька за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

 

Зі слів голови Федерації футболу міста Луцька Василя Кохановського, у попередні роки такі турніри були міжнародними, на них приїздили навіть команди з інших країн. Проте нині через карантинні обмеження у турнірі взяли участь в основному волинські команди та футболісти зі Львова.

 

За підсумками дводенного турніру першість здобула АФК «Володимир», друге місце – у ФК «Володимирівка», третє – у ФК «Ветеран-Лучеськ», четверте – у ФК «Львів».

 

Кращим захисником визнали Олександра Антонюка («Володимир»), кращим бомбардиром – Романа Волоха («Володимир»), кращим нападником – Василя Сачка («Ветеран-Лучеськ»), кращим воротарем – Назар Савич («Львів»).

Схожі матеріали

30 грудня 2018, 21:47
Попри скептичні закиди, черговий Новорічний турнір пройшов на рівні, і доказ тому – вщент забиті трибуни сидячих та стоячих місць у...
24 лютого 2020, 13:18
Чемпіонат Луцького району з міні-футболу (футзалу) сезону 2019/2020 рр. Вища ліга 13-й тур (23 лютого, неділя)   «Волинь» (Угринів...
27 березня 2015, 14:03
Другий рік поспіль хорівська футзальна команда Віктора Ревка пробує свої сили на всеукраїнському фіналі. І якщо минулого року волиняни...