ТОП-5 новин в історії "ВолиньSport"

Продовжуємо нашу серію публікацій-екскурсів за 7 років існування видання. 

 

Цього разу спробуємо проаналізувати набільш відвідувані читачами новини.

Знову ж таки, просимо зважати на дати виходу тих чи інших матеріалів і не дуже прискіпливо їх проекитувати на сьогодення.

 

 

5. Отож, відкриває ТОП-5 новина про те як Ковель знову виграв Новорічний турнір.  Тоді інформацію про тріумф Кашуби-Данилюка-Романчука-Дувакіна-Мороза і Ко прочитало 4132 користувачі мережі.

 

4. Четвертим стало інформаційне повідомлення нового голову Федерації футболу Луцького району. Скромна персона Олександра Бляшука привернула увагу 4280 прихильників спорту.

 

3. Команда "Ратнівський аграрій" свого часу гриміла не тільки на Волині, а й на всеукраїнському рівні. Її успіхи в розіграші ФСТ "Колос" не могли булти непоміченими. Тож новина про те, що наші поліщуки стали чемпіонами України викликала чималий інтерес. 5894 перегляди - доволі серйозний результат.

 

2. Срібним призером стала публікація "Чи справді винен Михалик у сутичці, яку всі обговорюють?". Тоді міркування автора Ігоря Янченка зібрали цифру 6766.

 

1. Абсолютним же лідером є публікація про плани на відкриття футбольної академії поблизу Луцька. Вона зібрала 8641 перегляд.